×
 • Molton Brown kosmetika
 • Naked 2 Urban Decay
 • Urban Decay Naked Smoky
 • Nuxe suchý olej
 • Donna Karan Be Delicious
 • Abby kosmetika - nakupujte z domova
 • Previous
 • Další

UNT Prodige omlazující sérum 30 ml

UNT Prodige omlazující sérum 30 ml

Sérum pro obnovu kmenových buněk pro všechny typy pleti.

 • Cena: 2399 Kč s DPH

Dostupnost: V e-shopu do 2 týdnů

Výrobce: UNT

UNT Prodige sérum s rostlinnými kmenovými buňkami pro perfektní pleť 30 ml

Zázrak pro vaši pleť je tady. Prodige od UNT, perfektní sňatek technologie a luxusního hýčkání, vám nyní ukazuje, jaká je budoucnost péče o pleť.

Vzhledem k tomu, že je pokožka vystavena nonstop efektům stárnutí a poškození okolním prostředím, funkce kmenových buněk se snižuje. I když se snižuje schopnost buněk, potenciál k obnově pomocí stimulace zdrojů kmenových buněk přetrvává.

Sérum Prodige je složeno z výtažků ze vzácných jablečných kmenových buněk, které nabízí mimořádné antioxidační benefity. U výtažku z Uttwiler Spätlauber bylo zjištěno, že významně zvyšuje obohacení vlastností kmenových buněk pokožky. Nejenže podněcuje kmenové buňky pokožky k omlazení a regeneraci, navíc i posiluje opravnou schopnost pleti a umožňuje tak zlepšení v pevnosti, struktuře a tónu.

Díky přídavku enzymu telomerázy zamezuje Prodige zhoršujícím se efektům buněčného stárnutí a stabilizuje základní DNA strukturu buněk vaší pokožky. Vědci objevili, že buňky aktivované telomerázou mohou být kultivovány natrvalo. Výsledkem je prodloužení trvanlivosti zdravých buněk pleti a zpomalení rychlosti stárnutí.

S přidanými benefity z Matrixylu a fosfolipidů je sérum Prodige schopno neustále signalizovat buňkám pokožky potřebu doplnění vlhkosti a živin k ochraně pleti před škodlivými faktory. Podporuje také obnovu tkáně a činí tak pleť zdravou a zářivou zevnitř ven. Omlazující sérum Prodige má schopnost vytvořit perfektní pleť, která trvá.

Budoucnost vaší pleti je v Prodige.

Extra výhody séra UNT Prodige

 • obnovuje kmenové buňky, omlazuje je a regeneruje
 • pleť zpevňuje, vyhlazuje a projasňuje
 • zpomaluje stárnutí pleti
 • posiluje přirozený obranný systém pleti
 • hydratuje a vyživuje pleť
 • chrání pleť před nepříznivými vlivy

Typ pleti

Sérum UNT Prodige je vhodné pro všechny typy pleti.

Aplikace

Používejte denně ráno a večer po čištění a tonizování pleti. Naneste požadované množství na obličej a krk. Jemně vklepejte. Nevystavujte horku a přímému slunci. Při zarudnutí přestaňte používat.

Video

Tip na aplikaci séra

Kosmetika UNT

Značka UNT vznikla na základě filozofie, že péče o pleť by neměla být luxusem, že všichni lidé si zaslouží mít zdravou pleť a že každý výrobek by měl pleti něco smysluplného přinášet.

Jméno "UNT" vzniklo z "Untitled" = neoznačený, nepojmenovaný, bez názvu, protože v UNT věřili, že krása nemůže být vyjádřena a reprezentována jakýmkoliv jedním samotným slovem (názvem firmy). Po celou dobu své existence, od roku 2004, dodává UNT na trh farmaceutické produkty péče o pleť, které poskytují viditelné výsledky, a za ceny, které si může dovolit každý. U zákaznic jsou nejoblíbenějšími výrobky bezesporu séra Ex White Laserwave, Ex White Renew a Ex White VCIP Boost, která se zaměřují na boj s pleťovými skvrnami, a na prevenci jejich vzniku.

UNT se při vývoji produktů řídí několika pravidly:

 • vyvíjet nejnovější produkty vždy v souladu s poznatky lékařských expertů
 • být efektivní a používat pouze účinné ingredience
 • být cenově dostupný, poskytovat vysoce kvalitní přípravky za příznivé ceny přímo od výrobce
 • být inovativní, hledat neustále nejrůznější řešení kožních problémů svých uživatelů
 • zlepšovat stav pleti svých uživatelů a tak odhalovat jejich skutečnou krásu

UNT je značka charakteristická použitím bioaktivních látek, které pocházejí výhradně z kvalitních světových farmaceutických firem ve Francii, Německu, Japonsku, Švýcarsku a USA. To umožnilo zavést do receptur inovativní molekulární řešení, která jsou zaměřená na nejrůznější kožní problémy. Kromě toho přímý prodej on-line nezahrnuje žádné marže či poplatky nejrůznějším zprostředkovatelům a prostředníkům, takže produkty UNT jsou cenově dostupné pro každého. V posledních letech získala značka UNT světovou popularitu a stala se skvělou volbou pro mnoho uživatelů z celého světa, ať již hledají kosmetické produkty pro čištění pleti, hydrataci, depigmentaci, zpevnění pleti nebo s anti-aging působením.

Většina výrobků UNT se může pochlubit skvělou vstřebatelností, lehkým složením, často bez obsahu olejů, vysokou koncentrací účinných látek a hypoalergenním působením.

Poradci UNT jsou odborníky v nejrůznějších oblastech - biochemici, dermatologové, plastičtí chirurgové, gynekologové a farmaceuti. Každý expert přispívá svými odbornými znalostmi, všichni společně jsou pak schopni nabídnout kvalitní, bezpečné a cenově dostupné produkty pro uživatele z celého světa.

Určení : Dámské, Pánské, Unisex
Dostupnost: v e-shopu do 14 dnů

Nový komentář

* (Povinné)

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info