Mason Pearson Handy Bristle kartáč s kančími štětinami barva Dark ruby

Mason Pearson Handy Bristle kartáč s kančími štětinami barva Dark ruby

Kartáč na vlasy Mason Pearson střední velikosti pro jemné vlasy.

5199 Kč s DPH

Dostupnost: V e-shopu do 2 týdnů

Výrobce: Mason Pearson

Mason Pearson kartáč s kančími štětinami Handy Bristle barva Dark ruby

Kartáč na vlasy střední velikosti Handy Bristle s kančími štětinami je ideální pro jemné vlasy. Kančí štětiny jsou po pěti seskupeny do svazků, které jsou ideální pro stimulaci toku krve do vlasových kořínků. Pravidelným kartáčováním vašich vlasů jim dodáte pevnost a pružnost, vlasy budou navíc zdravě lesklé.

Hustota štětin umožňuje, aby se vzniklé sebum (kožní maz vylučovaný mazovými žlázami) rovnoměrně rozložilo od kořínků ke konečkům vlasů. Eliminuje se tím situace, kdy jsou vlasy zcela běžně mastné u kořínků a mají přitom vysušené konečky.

Aby značka Mason Pearson zachovala kvalitu, nejsou kartáče na vlasy Mason Pearson vyráběny sériově. Většina práce se provádí ručně, pomocí technik, které propagoval a patentoval zakladatel značky Mason Pearson před více než sto lety, a které byly v průběhu následujících generací ještě vylepšeny.

Rozměry kartáče na vlasy Mason Pearson Handy Bristle

  • celková délka 216mm
  • délka hlavy 110mm
  • šířka 64mm

Typ vlasů

Kartáč na vlasy Mason Pearson Handy Bristle s kančími štětinami je určený pro jemné vlasy.

Proč jsou kartáče s kančími štětinami považovány za nejlepší?

Kančí štětiny jsou svým složením velmi podobné lidským vlasům, proto je nijak nepoškozují. Naopak, minimalizují poškození vlasů a třepení jejich konečků. Příjemně masírují kůži na hlavě a vznikající mastnotu roztírají rovnoměrně po vlasech, takže se Vám nestane, že budete mít vlasy u hlavy mastné či slepené a na konečcích suché a roztřepené.

Jsou vhodné pro všechny typy vlasů (ale někdy nemusí vyhovovat kudrnatým vlasům). Uhlazují kudrnaté, suché a "elektrizující" vlasy. Jsou vhodné i pro rozčesávání prodloužených vlasů, rovněž i na paruky a příčesky. Nerozčesávají se s nimi mokré vlasy. Kančí štětiny vlasům prospívají a při pravidelném používání jim dodávají přirozený lesk.

Upozornění

Vlasy mohou v prvních dnech používání kartáče mírně elektrizovat, což po krátké době pomine.

Abby kosmetika e-shop s kosmetikou a parfémy

Kartáče na vlasy Mason Pearson

Mason Pearson je britská společnost specializující se na výrobu hřebenů a kartáčů na vlasy. Mason Pearson, inženýr a vynálezce, začal svoji kariéru návrhy na zpracování vlny v Bradfordu v Yorkshire. Se svojí manželkou se přestěhoval do Londýna, kde pracoval ve firmě British Steam Brush Works v londýnském East Endu. Později se stal ve firmě jedním z partnerů. Mason Pearson vynalezl v roce 1885 kartáč na vlasy s "pneumatickým" gumovým polšářkem, který se stal hlavním produktem společnosti a prodává se do dnešních dnů, aniž by se nějak výrazně změnil. Práce Masona Pearsona byla veřejně oceněna - na výstavě mezinárodních vynálezů International Inventions Exhibition v Londýně mu byla udělena stříbrná medaile.

Po jeho smrti v činnosti pokračovala dalších 20 let jeho žena a nejstarší syn Mason Jr., spolu s dalšími sourozenci. Firma se stala známou jako Mason Pearson Brothers, což byl zavádějící název, neboť důležitou roli ve vedení firmy hrály i ženy (sestry). Bylo rozhodnuto soustředit se hlavně na výrobu kartáčů na vlasy s gumovými polštářky. Konstrukce kartáče, který se vyrábí dnes, je hodně podobná původnímu modelu z roku 1885, modely byly poněkud vylepšeny v roce 1920.

Kartáče na vlasy Mason Pearson se prodávají po celém světě a jsou známé také díky tomu, že je používá i britská královská rodina. Rodinný podnik se dědí z generace na generaci a v současné době má sídlo v Londýně. Základní produkty, kartáče na vlasy, se od roku 1920 téměř nezměnily, a některé původní názvy modelů jsou dodnes v prodeji: Large Extra, Small Extra, Popular and Junior.

Ať už sháníte kartáč na vlasy, hřeben na vlasy nebo kartáč s kančími štětinami, u produktů Mason Pearson si vždy můžete být jisti prvotřídní kvalitou.

Určení : Dámské, Pánské, Unisex
Dostupnost: v e-shopu do 14 dnů

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty a související zboží

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.