Salvador Dali It Is Love toaletní voda pro ženy 50 ml

Salvador Dali It Is Love toaletní voda pro ženy 50 ml

Květinová orientální vůně, kterou je možné nosit celý rok.

559 Kč s DPH

Dostupnost: Ihned k dispozici
skladem: 11 ks

Výrobce: Salvador Dali

Salvador Dali It Is Love EDT toaletní voda pro ženy 50 ml

Orientální vůně pro ženy uvedená na trh v roce 2008. Salvador Dali It Is Love je květinová vůně prodchnutá smyslností pižma. Je lehká a jemná a to spíše něžným, přítulným způsobem. Jedná se tedy o vůni ideální pro nošení po celý rok. V chladném počasí dokáže hřejivě pohladit, ale neodolatelně se rozvoní i za teplých dní, jejichž slunečnou atmosféru dokáže dokonale podtrhnout.

Složení toaletní vody Salvador Dali It Is Love

  • Hlava - granátové jablko
  • Srdce - slaměnka
  • Základ - krystalické pižmo

K toaletní vodě Salvador Dali It Is Love je možné zakoupit

plnitelný rozprašovač parfémů vhodný na cesty i třeba do letadla.

Video

Parfémy Salvador Dali

Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech, Marqués de Dalí de Pubol, známý jako Salvador Dalí, byl prominentní španělský surrealistický umělec 20. století narozený v katalánském Figueres. Tento talentovaný a nápaditý člověk se proslavil svými obrazy, ale Dali ovládal různé druhy umění a realizoval se i ve filmu, sochařství a fotografii, spolupracoval s umělci v celé řadě médií. Dali vyučoval na akademii výtvarných umění San Fernando Academy of Fine Arts, kde se potkával s dalšími význačnými umělci a spisovateli jako byli filmař Luis Buñuel nebo básník Federico García Lorca.

Dalí byl zručný kreslíř, známý svými bizarními obrazy a surrealistickými díly. Jeho malířské schopnosti byly často přičítány vlivu renesančních mistrů. Dalí byl velmi nápaditý, ale také se vyžíval v neobvyklém a výstředním chování. Jeho veřejné jednání a veřejné akce na sebe často strhávaly více pozornosti než jeho umělecká díla, ke zděšení těch, kdo měli jeho práci ve velké úctě.

Dalího nejslavnější obraz The Persistence of Memory vznikl v roce 1931 a přinesl mu značnou slávu ve Spojených státech, kde se spolu se svojí ženou Galou Eluard stali součástí živé společenské scény. Dvojice se odstěhovala do New Yorku s příchodem druhé světové války a bydlela tam od roku 1940 do roku 1948.

Salvador Dali rovněž vytvořil sérii 19 velkých pláten, která se věnovala náboženským, historickým a vědeckým tématům. V roce 1949 se vrátil do Katalánska, kde strávil zbytek svého života. Natáčel televizní reklamy, byl zodpovědný za návrh propagačních materiálů pro soutěž Eurovision v roce 1969 a věnoval se mnoha jiným aktivitám.

S ohledem na nejrůznější zájmy a odborné znalosti tohoto muže není příliš překvapující, že se angažoval i v oblasti parfémů, o čemž svědčí jeden z jeho slavných citátů: " Z pěti smyslů je čich bezesporu tím, který nejlépe zprostředkovává pocit nesmrtelnosti". Parfémy s jeho jménem vznikaly ve spolupráci se společností Cofinluxe. Salvador Dali měl velkou zálibu v růžích, které často hrály v jeho parfémech velkou roli. Inspirací při tvorbě flakonů pak byla samozřejmě Dalího tvorba.

Prvním parfémem byla vůně Salvador Dali for Women, v jejímž flakonu je vidět tvář Afrodity z Knidosu, s jejími pěkně tvarovanými rty. Původním záměrem bylo vydat tento parfém v limitované edici, ale vůně sklidila značný úspěch i na mezinárodním poli, a tak se jméno Salvadora Daliho začalo stále více objevovat i ve spojení s parfémy. První pánská vůně, Salvador Dali pour Homme, vznikla v roce 1987, a od té doby se na trhu objevilo několik desítek parfémů se jménem Salvador Dali. Z úspěšných připomeňme například dámskou It Is Love, pánský Black Sun či dámské řady Purplelight, Purplelips nebo RubyLips.

Vůně se jménem Salvadora Dalího byly vyrobeny ve spolupráci s nejlepšími parfumery jako například Michel Almairac, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian nebo Daphne Bugey.

Určení : Dámské
Dostupnost: ihned k dispozici

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty a související zboží

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.