Pyratine XR Creme SPF 30 krém na opalování 56,7 g

Pyratine XR Creme SPF 30 krém na opalování 56,7 g

Krém se SPF 30 proti zarudnutí pleti, akné a rosacee pro citlivou, normální, suchou a smíšenou pleť.

2790 Kč s DPH

Dostupnost: Ihned k dispozici
skladem: 1 ks

Výrobce: Pyratine - Senetek

PyratineXR Creme with Sunscreen 56,7g krém se SPF 30 výrazně snižující zarudnutí pleti, působící proti rosacee (růži), pro citlivou, normální, suchou a smíšenou pleť

Chraňte svoji pleť před sluncem a současně se zbavte nepříjemného zarudnutí pleti!

Postavte se okolnímu světu bez červenání, bez akné, zredukujte zarudnutí, drsnost pleti i podrážděnou pokožku během několika dní, a zároveň zastavte stárnutí pleti. To vše s produkty Pyratine XR, jejichž účinky byly ověřeny testováním a neustále jsou potvrzovány mnoha spokojenými zákazníky z řad žen i mužů.

PyratineXR krém s širokospektrální ochranou proti slunci SPF 30 chrání pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením, zatímco antioxidanty poskytují pleti další ochranu. Krém je určen pro normální, suchou a smíšenou pleť. Neobsahuje parabeny, takže je vhodný i pro citlivou pleť.

PyratineXR krém s ochranným faktorem SPF 30 má rovněž uklidňující a léčivé účinky, a to díky oxidu zinečnatému. Díky němu se zároveň rychle vstřebává bez zanechání bílé stopy na pokožce. V letních měsících je krém vynikající volbou i pro citlivou pleť.

Pyratine XR Creme with Sunscreen obsahuje dále Furfuryl Tetrahydropyranyladenine a cytokinin neboli v přírodě se vyskytující rostlinné růstové regulátory, o kterých bylo klinicky prokázáno, že redukují zarudnutí, kožní léze, pavoučkové žilky a tmavé skvrny. Pyratine XR také prokázal, že zvyšuje vlhkost pokožky, vyhlazuje hrubou pokožku a účinně redukuje viditelné známky stárnutí. Výsledkem je zdravě a mladistvě vypadající pokožka.

U cytokininů byla prokázána účinnost lepší než v případě léku Renova, ale bez vedlejších účinků jako je vysušení, zarudnutí, pálení a šupinatění. Lékaři uvítali nové produkty na bázi cytokininů jako revoluční, protože umožňují starým buňkám chovat se jako mladší. Pomáhají také přeměnit hrubou, zarudlou, suchou pleť s pigmentovými skvrnami na pokožku jemnou, hladkou a s rovnoměrným tonusem.

Co je rosacea neboli růžovka

Přesná příčina tohoto onemocnění není známa, ale podle posledních názorů je rosacea způsobena narušením ochranné kožní bariéry, které umožní, aby do pokožky pronikly dráždivé látky přes praskliny a trhliny způsobené tímto narušením. Tyto dráždivé látky způsobují zarudnutí, červenání i zanícení (akné) nebo vznik lézí a infekcí. Tímto chronickým onemocněním trpí cca 10-14% světové populace. Mezi běžné příznaky patří trvalé zarudnutí obličeje, kožní léze, pavoučkové žilky nebo přetržené kapiláry a hyperpigmentace. Další příznaky zahrnují pálení, štípání, zarudlé uzlíky, šupinatění a suchou pokožku.

Jaké účinky můžete od PyratineXR Creme with Sunscreen očekávat:

 • chrání pleť před škodlivým UVA a UVB zářením
 • rychle se vstřebává a nezanechává bílé stopy
 • výrazně snižuje zarudnutí pleti
 • zklidňuje a hojí pokožku
 • snižuje výskyt vrásek
 • výrazně snižuje kožní léze
 • redukuje hyperpigmentaci
 • zlepšuje hrubost a suchost pokožky
 • pleť jej velmi dobře přijímá, je nedráždivý, vhodný pro dlouhodobé používání
 • zvyšuje přirozenou obrannou bariéru kůže
 • chrání pleť před volnými radikály

Pyratine XR představuje ideální dlouhodobé řešení chronických kožních problémů

Na rozdíl od jiné běžné léčby jako jsou antibiotika a kortikosteroidy používané v léčbě zánětlivých kožních stavů, PyratineXR byl klinicky testován nepřetržitou léčbou po dobu 48 týdnů a prokázal vysokou účinnost s prakticky žádnými vedlejšími účinky. Můžete si být jisti, že Pyratine XR vám přinese dlouhodobou úlevu bez jakéhokoliv podráždění. Vzhledem k jeho vhodnosti jak pro citlivou pokožku, tak i pro zánětlivé kožní stavy, doporučuje se PyratineXR po zákroku laserem, po chemickém peelingu, mikrodermabrazi a injekční aplikaci kosmetických přípravků a výplní.

Samé výhody bez vedlejších účinků

Rychlé zlepšení můžete očekávat během dvou týdnů a při trvalém užívání uvidíte pokračující zlepšení. Co však nezažijete, je pálení, šupinatost, zarudnutí nebo podráždění. Pyratine XR nezpůsobuje přecitlivělost na UV záření a můžete jej používat s vaším oblíbeným krémem na opalování. Není kyselý a nenaruší kožní bariéru, takže je ideální pro citlivou pokožku a pro použití po procedurách jako je chemický peeling, mikrodermoabraze, ošetření laserem a injekcemi přípravků jako jsou Botox a Restylane. Pyratine XR není mastný a nanáší se rovnoměrně, takže je vhodným podkladem pro líčení. A Pyratine XR je samozřejmě nedráždivý, hypoalergenní, neobsahuje vonné látky, neucpává póry a není testován na zvířatech.

Pyratine XR je produkt, který skutečně pomáhá při problémech s červenáním pleti, akné, rosaceou, a dokáže zvrátit známky stárnutí. Toto je skutečná věda... vývoj technologií na omlazování pokožky.

Viditelně nejlepších výsledků dosáhnete při dlouhodobém používání (déle než půl roku).

Klinická studie a fotografie jsou uvedené na stránkách výrobce.

Výzkum a testování

Klinické studie provedené Fakultou dermatologie na Univerzitě Kalifornie - Irvine prokázaly, že léčebný přípravek PyratineXR významně redukuje zarudnutí pokožky obličeje a léze a navíc pleti dodává vlhkost, opravuje pokožku poškozenou UV zářením a dramaticky redukuje rýhy, vrásky a viditelné známky stárnutí pleti.

Výsledky klinických studií ukazují, že redukce zarudnutí pokožky obličeje byla rychlá a významná. Zarudnutí se zmírnilo o 42% během 14 dní a ve 12. týdnu došlo ke zlepšení stavu o 67%. Studie prokázaly redukci hyperpigmentace (neboli tmavších pleťových skvrn) u pokožky poškozené UV zářením o 31% v 8. týdnu. Za pouhých 14 dní pacienti při klinické studii cítili a viděli, že mají o 37% hladší kůži a v 8. týdnu pozorovali zlepšení hrubosti až o 86%. Navíc ve 4. týdnu došlo ke zlepšení vlhkosti o 41% a ve 12. týdnu až o 52%.

V 8. týdnu rovněž došlo ke snížení výskytu jemných vrásek o 22% a ve 12. týdnu až o 28%. Pokožka v oblasti očí byla pevnější a měla svěžejší a mladistvější vzhled. Studie také prokázaly hladší pokožku a redukci hlubokých vrásek o 7% v 8. týdnu a až o 14% ve 12. týdnu

Pyratine XR podporuje pokožku i tím, že zlepšuje funkci pokožky jako ochranné bariéry. Chrání vaši pleť tak, že odstraňuje příčiny suchosti, pálení, šupinatění a svědění.

Typ pleti

PyratineXR Creme with Sunscreen je určen pro normální, suchou a smíšenou pleť. Neobsahuje parabeny, takže je vhodný i pro citlivou pleť.

Aplikace

Krém používejte ráno ve slunné dny. Před použitím jemně očistěte obličej čistícím přípravkem Pyratine XR Soothing Antioxidant Cleanser, osušte, naneste ochranný krém PyratineXR Creme with Sunscreen Broad Spectrum SPF 30. Krém se rychle a rovnoměrně vstřebává.

Při opalování: krém naneste 15 minut před opalováním a znovu každé 2 hodiny. Krém není odolný vodě.

Věděli jste, že na objevení účinných látek obsažených v Pyratine mají největší podíl čeští vědci?

Zde si můžete přečíst článek: Pyratine-6: český patent v americkém přípravku proti stárnutí

Velký rozhovor o produktech Pyratine a cytokininech s profesorem Miroslavem Strnadem si můžete přečíst zde.

PyratineXR krém proti červenání pleti, rosacee a akné

Složení krému PyratineXR Creme

Zinc Oxide 18.6%, Water (Aqua), Cyclopentasiloxane, Butylene Glykol, Glycerin,Propylene Glykol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cyclohexasiloxane, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Stearate, Dimethicone, Polyacrylamide,C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Phenoxyethanol, Caprylyl Glykol, Ethylhexylglycerin, Hexylene Glykol, Imperata Cylindrica Root Extrakt, PEG-8, Carbomer,Triethoxysilylethyl Polydimethylsiloxyethyl Hexyl Dimethicone, Cetyl Alkohol, Lecitin, Tocopherol,Ascorbyl Palmitane, Ascorbic Acid, Citric Acid,Xanthan Gum, Furfuryl Tetrahydropyranyladenine,
Tocopheryl Linoleate/Oleate, Teprenone,Caprylic/Capric Triglyceride, Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extrakt, Sodium Lactate, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Arabidopsis Thaliana Extrakt, Plankton Extrakt, Micrococcus Lysate

UPOZORNĚNÍ: chraňte výrobek před přímým slunečním zářením a teplotami nad 30°C. Tím je myšleno nenechat jej na pláži či u vody vystavený přímým vysokým slunečním teplotám.

Video

Kosmetika Pyratine

Kosmetika Pyratine zahrnuje produkty obsahující revoluční látky přírodního původu cytokininy zpomalující stárnutí pleti. Cytokininy jsou rostlinné hormony (fytohormony), které podporují cytokinezi (dělení rostlinných buněk), a tím u rostlin hrají důležitou roli v mnoha vývojových procesech. Nezbytné jsou pro podporu aktivního růstu a diferenciaci rostlinných buněk. Účastní se klíčení semen a řídí stárnutí listů.

Vědci zjistili, že některé funkce cytokininů či jejich derivátů se projevují i u živočišných tkání. Segmenty listů obilovin ponořené v roztoku obsahujícím nepatrnou koncentraci cytokininů zůstávají déle zelené, nežloutnou a neztrácejí chlorofyl, což je typickým projevem stárnutí. Je známo, že kinetin má antioxidační účinky a ničí volné radikály. To představuje důležité vysvětlení, jak dochází ke zpomalení stárnutí.

V roce 2004 se podařilo Laboratoři růstových regulátorů v Olomouci pod vedením profesora Miroslava Strnada při testování derivátů cytokininů nalézt látky s ještě silnějšími antisenescenčními účinky, než má kinetin. Byly nazvány methoxytopoliny. To vedlo k přípravě nových derivátů, jež v testech na stárnutí lidských fibroblastů vykazovaly vysokou antisenescenční aktivitu. Ty byly v licenci poskytnuty firmě Senetek PLC z Napa v Kalifornii, jež uzavřela s Ústavem experimentální botaniky AV ČR (pod který Laboratoř růstových regulátorů spadá) i smlouvu o výzkumné spolupráci, hradí náklady na patentovou ochranu a přispívá na výzkum nových derivátů cytokininů. Tak vznikl revoluční přípravek Pyratine.

Senetec PLC je středně velká firma s obratem v desítkách milionů USD, která úzce spolupracuje s vědeckými středisky (kromě ÚEB AV ČR například i s dánskou univerzitou v Aarhusu), ale i s dalšími firmami (Olchemim Olomouc). Její ambice se zaměřují i na farmaceutické využití zmíněných látek. V případě derivátů cytokininů jde o jejich využití proti akné a růžovce v produktech Pyratine.

Na výzkumu vedoucímu k objevu antisenescenčních vlastností cytokininů a jejich derivátů se v Laboratoři růstových regulátorů ÚEB A UP kromě profesora Miroslava Strnada podíleli i Karel Doležal, Marek Zatloukal, Lucie Szüčová, Lukáš Spíchal, Ondřej Novák, Václav Mík, Jarmila Greplová a jiří Voller.

V současné době je na trhu modrá řada Pyratine-6 a červená řada Pyratine XR.

Modrá řada Pyratine 6 je více zaměřená na vyhlazení vrásek a zpomalení stárnutí pleti a obsahuje Pyratine-6 Creme vhodný pro normální, suchou a smíšenou pleť a jemnou emulzi Pyratine-6 Lotion určenou pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné.

Červená řada Pyratine XR je kromě vyhlazení vrásek a zpomalení stárnutí pleti zaměřená navíc i na problémy s červenáním pleti včetně růžovky (rosacea) a má rozsáhlejší nabídku produktů.

Obsahuje Pyratine XR Creme pro normální, suchou a smíšenou pleť, jemnou emulzi Pyratine XR Lotion pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné, Pyratine XR Cleanser čisticí gel pro citlivou pleť, mast pro všechny typy pleti Pyratine XR Intensive Healing Ointment vhodnou pro urychlení léčení pleti po laseru, chemickém peelingu nebo dermabrazi, a Pyratine XR Creme with Sunscreen krém s širokospektrální ochranou proti slunci SPF 30 pro normální, suchou a smíšenou pleť, který navíc neobsahuje parabeny, takže je vhodný i pro pleť citlivou.

Červená řada Pyratine XR nabízí i vzorky, které lze použít pro otestování snášenlivosti pro obě řady produktů Pyratine XR i 6 (řada Pyratine 6 nemá vlastní vzorky).

Určení : Dámské, Pánské, Unisex
Dostupnost: ihned k dispozici

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty a související zboží

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.