Kanebo Sensai Cellular Performance Lotion II (Moist) hydratační emulze pro normální až suchou pleť 125 ml

Kanebo Sensai Cellular Performance Lotion II (Moist) hydratační emulze pro normální až suchou pleť 125 ml

Dodá pleti výživu a zpevnění, osvěží ji a projasní.

1599 Kč s DPH

Dostupnost: Ihned k dispozici
skladem: 1 ks

Výrobce: Kanebo

Kanebo Sensai Cellular Performance Lotion II (Moist) 125 ml hydratační pleťová emulze pro normální až suchou pleť

Vysoce hydratační a povzbuzující péče pro normální až suchou pleť. Zajistí pleti výživu a zpevnění. Připraví pokožku na následující důkladné ošetření. Pleť bude výrazně svěžejší a projasněná. Emulze je ideální pro normální a suchou pokožku.

Typ pleti

Emulze Kanebo Sensai Cellular Performance Lotion II je vhodná pro normální až suchou pleť.

Aplikace

Naneste hojné množství a rozetřete na čistý obličej a krk kdykoliv přes den a večer. Poté použijte emulzi a krém.

Video

Tip na masáž proti stárnutí pleti

Kosmetika Kanebo

Značka Kanebo byla založena v roce 1887 pro obchod s bavlnou. V průběhu let rozšířili své podnikání o výrobu a export hedvábí. V roce 1936 vyrobili Savon de Soie, luxusní hedvábné mýdlo, na základě dlouholetých studií týkajících se technologií zpracování hedvábí. Kosmetický obchod Kanebo Cosmetics vznikl o rok později, v roce 1937.

Inovativní, rozsáhlý výzkum je součástí všech fází vývoje kosmetických produktů, od základních dermatologických výzkumů až ke konečnému návrhu výrobku. Díky japonské povaze se svojí oddaností k dokonalosti a inovacím Kanebo Cosmetics vyvíjí stabilně produkty s vynikajícími funkcemi a skvělou texturou. Jedinečné kosmetické metody, které obchodní značka Kanebo využívá, odráží jejich desetileté zkušenosti ve funkci leadra v oblasti estetického výzkumu v Japonsku.

Kanebo Cosmetics se v roce 2006 stalo členem skupiny Kao, což jim umožnilo vyvíjet se jako globální společnost díky větším investicím na trzích s vynikajícími vyhlídkami na růst, jako je Čína, Rusko a v dalších částech Asie. Výrobky Kanebo Cosmetics najdete nyní ve více než 50 zemích a regionech po celém světě.

Podle filozofie Kanebo Cosmetics je v kosmetice třeba dělat víc, než vytvořit krásu zvenčí. Ideální kosmetický produkt pomáhá vyniknout přirozené kráse ženy a spojuje ji s unikátním vnitřním jasem, který každá žena vyzařuje. Kanebo Cosmetics usiluje o to, aby jejich výrobky dokázaly probudit vnitřní krásu a přinést štěstí a naplnění do životů lidí, kteří je používají.

Kanebo Cosmetics: "Naším posláním je vytvářet produkty s vynikajícími senzorickými vlastnostmi na všech úrovních - aby měly vynikající textury, uklidňující vůně a k tomu i obaly, které potěší zákazníky jak esteticky, tak i prakticky při jejich pravidelném používání".

Při vytváření nového produktu péče o pleť Kanebo Cosmetics má jako první na mysli zákazníka, který výrobek skutečně používá. Každý produkt má takové složení s účinnými látkami, aby mohl optimálně pečovat o pokožku a udržovat ji v bezvadném stavu. Kromě "funkčních vlastností", jako je hydratace a zlepšení stavu pleti, musí výrobek také potěšit spotřebitele svými "senzorickými vlastnostmi" jako je textura, vůně a balení.

Při tvorbě make-upů je třeba brát na zřetel tři hlavní rysy kvalitního make-upu - barvu, texturu a pokrytí, ale kromě toho bere Kanebo Cosmetics na zřetel i pocity spotřebitele a funkčnost produktu (dlouhotrvající efekt, vlastnosti péče o pleť, UV ochranu). Všechny tyhle body má na zřeteli laboratoř firmy Kanebo Cosmetics, která vytváří produkty pro různé typy pleti a na základě individuálních preferencí.

Kanebo Cosmetics patří mezi přední světové lídry v oblasti výzkumu kyseliny hyaluronové. Jejich vědci objevili několik složek, které hydratují pokožku zevnitř tím, že stimulují produkci kyseliny hyaluronové. V anti-aging kosmetice pak učinili průkopnické objevy na podporu opravy poškozené DNA, v novém oboru, ve kterém jsou opět světovým lídrem.

V portfoliu dekorativní kosmetiky stále má Kanebo Cosmetics legendární pudrové produkty a hraje průkopnickou roli ve vývoji duálních make-upů určených pro mokrou i suchou aplikaci a make-upů s vysokými hydratačními účinky. Kanebo Cosmetics může být hrdé na to, že více než 30 let vyrábí vysoce funkční oblíbené rtěnky, vyvinuté na základě technologie, která nepomáhá jen k vytvoření barvy na rty, ale dokáže ji i udržet na svém místě a přitom neztratit lesk, barvu ani vlhkost.

V současné době je Kanebo Cosmetics jednou z předních kosmetických společností Japonska. Nabízí široké portfolio produktů péče o pleť a dekorativní kosmetiky, které prodávají prostřednictvím různých distribučních kanálů ve více než 50 zemích a regionech v Asii, Evropě a na Středním východě.

Určení : Dámské
Dostupnost: ihned k dispozici

Nový komentář

* (Povinné)

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.