Pyratine XR Soothing Antioxidant Cleanser na čištění pleti 118 ml

Pyratine XR Soothing Antioxidant Cleanser na čištění pleti 118 ml

Zklidňující přípravek na čištění pleti pro citlivou a snadno podrážděnou pleť.

400 Kč s DPH

Dostupnost: V e-shopu do 2 týdnů

Výrobce: Pyratine - Senetek

PyratineXR Soothing Antioxidant Cleanser 118 ml zklidňující přípravek na čištění pleti pro citlivou a snadno podrážděnou pleť

Pyratine XR Sooting Antioxidant Cleanser je čisticí přípravek s využitím technologie cytokininů. Obsahuje silné antioxidanty včetně zeleného čaje, vitamínu E a výtažku z hroznových jadérek. Pleť je po očištění svěží, dokonale vyčištěná a připravená na aplikaci krému či lotionu Pyratine XR. Čisticí přípravek je určen pro citlivou pleť. Je vhodný také po chemickém peelingu, laseru, radiofrekvenci, pro ošetření projevů rosacea a akné.

PyratineXR Soothing Antioxidant Cleanser je vhodný zvláště pro pleť s rosaceou (růžovkou), náchylnou k červenání, a pro pleť s akné. Osvěžuje a čistí citlivou a snadno podrážděnou pleť. Velmi vhodné je jeho použití po obrušování pleti, po chemickém peelingu. Obsahuje silné antioxidanty včetně zeleného čaje, vitamínu E a výtažku z hroznových jadérek.

Pyratine XR Cleanser obsahuje cytokininy neboli v přírodě se vyskytující rostlinné růstové regulátory, o kterých bylo klinicky prokázáno, že viditelně redukují vrásky a zpomalují proces stárnutí pokožky. Cytokininy pomáhají buňkám pokožky udržovat si svoji strukturu. Udržují také zdraví fibroplastů a tím umožňují neustálou produkci kolagenu a elastinu. Tyto proteiny ve spojovací tkáni jsou důležité pro udržování pevné a elastické pokožky s co možná nejméně vráskami.

U cytokininů byla prokázána účinnost lepší než v případě léku Renova, ale bez vedlejších účinků jako je vysušení, zarudnutí, pálení a šupinatění. Lékaři uvítali nové produkty na bázi cytokininů jako revoluční, protože umožňují starým buňkám chovat se jako mladší. Pomáhají také přeměnit hrubou, zarudlou, suchou  pleť s pigmentovými skvrnami na pokožku jemnou, hladkou a s rovnoměrným tonusem.

Co je rosacea neboli růžovka

Přesná příčina tohoto onemocnění není známa, ale podle posledních názorů je rosacea způsobena narušením ochranné kožní bariéry, které umožní, aby do pokožky pronikly dráždivé látky přes praskliny a trhliny způsobené tímto narušením. Tyto dráždivé látky způsobují zarudnutí, červenání i zanícení (akné) nebo vznik lézí a infekcí. Tímto chronickým onemocněním trpí cca 10-14% světové populace. Mezi běžné příznaky patří trvalé zarudnutí obličeje, kožní léze, pavoučkové žilky nebo přetržené kapiláry a hyperpigmentace. Další příznaky zahrnují pálení, štípání, zarudlé uzlíky, šupinatění a suchou pokožku.

Jaké účinky můžete od produktů Pyratine XR očekávat:

  • výrazně snižují zarudnutí pleti
  • výrazně snižují výskyt vrásek
  • výrazně snižují kožní léze
  • výrazně snižují telangiectasia (rozšíření koncových cév)
  • redukují hyperpigmentaci pleti (pigmentové skvrny)
  • pleť zjemňují a zvlhčují, zlepšují hrubost a suchost pokožky
  • pleť je velmi dobře přijímá, jsou nedráždivé, vhodné pro dlouhodobé používání
  • zvyšují přirozennou obrannou bariéru kůže
  • jsou ideální pro pooperativní léčbu (laser, peeling, mikrodermabraze...)

Řada Pyratine XR představuje ideální dlouhodobé řešení chronických kožních problémů

Na rozdíl od jiné běžné léčby jako jsou antibiotika a kortikosteroidy používané v léčbě zánětlivých kožních stavů, PyratineXR byl klinicky testován nepřetržitou léčbou po dobu 48 týdnů a prokázal vysokou účinnost s prakticky žádnými vedlejšími účinky. Můžete si být jisti, že Pyratine XR vám přinese dlouhodobou úlevu bez jakéhokoliv podráždění. Vzhledem k jeho vhodnosti jak pro citlivou pokožku, tak i pro zánětlivé kožní stavy, doporučuje se PyratineXR po zákroku laserem, po chemickém peelingu, mikrodermabrazi a injekční aplikaci kosmetických přípravků a výplní.

Samé výhody bez vedlejších účinků

Rychlé zlepšení můžete očekávat během dvou týdnů a při trvalém užívání uvidíte pokračující zlepšení. Co však nezažijete, je pálení, šupinatost, zarudnutí nebo podráždění. Pyratine XR nezpůsobuje přecitlivělost na UV záření a můžete jej používat s vaším oblíbeným krémem na opalování. Není kyselý a nenaruší kožní bariéru, takže je ideální pro citlivou pokožku a pro použití po procedurách jako je chemický peeling, mikrodermoabraze, ošetření laserem a injekcemi přípravků jako jsou Botox a Restylane. Pyratine XR není mastný a nanáší se rovnoměrně, takže je vhodným podkladem pro líčení. A Pyratine XR je samozřejmě nedráždivý, hypoalergenní, neobsahuje vonné látky, neucpává póry a není testován na zvířatech.

Viditelně nejlepších výsledků dosáhnete při dlouhodobém používání (déle než půl roku).

Klinická studie a fotografie jsou uvedené na stránkách výrobce.

Výzkum a testování

Klinické studie provedené Fakultou dermatologie na Univerzitě Kalifornie - Irvine prokázaly, že léčebný přípravek PyratineXR významně redukuje zarudnutí pokožky obličeje a léze a navíc pleti dodává vlhkost, opravuje pokožku poškozenou UV zářením a dramaticky redukuje rýhy, vrásky a viditelné známky stárnutí pleti.

Výsledky klinických studií ukazují, že redukce zarudnutí pokožky obličeje byla rychlá a významná. Zarudnutí se zmírnilo o 42% během 14 dní a ve 12. týdnu došlo ke zlepšení stavu o 67%. Studie prokázaly redukci hyperpigmentace (neboli tmavších pleťových skvrn) u pokožky poškozené UV zářením o 31% v 8. týdnu. Za pouhých 14 dní pacienti při klinické studii cítili a viděli, že mají o 37% hladší kůži a v 8. týdnu pozorovali zlepšení hrubosti až o 86%. Navíc ve 4. týdnu došlo ke zlepšení vlhkosti o 41% a ve 12. týdnu až o 52%.

V 8. týdnu rovněž došlo ke snížení výskytu jemných vrásek o 22% a ve 12. týdnu až o 28%. Pokožka v oblasti očí byla pevnější a měla svěžejší a mladistvější vzhled. Studie také prokázaly hladší pokožku a redukci hlubokých vrásek o 7% v 8. týdnu a až o 14% ve 12. týdnu

Pyratine XR podporuje pokožku i tím, že zlepšuje funkci pokožky jako ochranné bariéry. Chrání vaši pleť tak, že odstraňuje příčiny suchosti, pálení, šupinatění a svědění.

Typ pleti

Pyratine XR Soothing Antioxidant Cleanser je určen pro citlivou pleť. Je vhodný také po chemickém peelingu, laseru, radiofrekvenci, pro ošetření projevů rosacea a akné.

Aplikace

Aplikujte na navlhčenou pleť, jemně masírujte krouživými pohyby. Opláchněte vlažnou vodou a osušte. Je vhodný pro vysoce citlivou pleť.

Věděli jste, že na objevení účinných látek obsažených v Pyratine mají největší podíl čeští vědci?

Zde si můžete přečíst článek: Pyratine-6: český patent v americkém přípravku proti stárnutí

Velký rozhovor o produktech Pyratine a cytokininech s profesorem Miroslavem Strnadem si můžete přečíst zde.

PyratineXR krém proti červenání pleti, rosacee a akné

Složení přípravku pro čištění pleti PyratineXR Soothing Antioxidant Cleanser

Water, Glycerine, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Polysorbate-20, Triethanolamine, Furfuryl Tetrahydropyranyladenine, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camelia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phenoxyethanol & Caprylyl Glycol & Ethylhexylglycerin & Hexylene Glycol, Carbomer, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Disodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Tocopheryl Acetate.

Video

Kosmetika Pyratine

Kosmetika Pyratine zahrnuje produkty obsahující revoluční látky přírodního původu cytokininy zpomalující stárnutí pleti. Cytokininy jsou rostlinné hormony (fytohormony), které podporují cytokinezi (dělení rostlinných buněk), a tím u rostlin hrají důležitou roli v mnoha vývojových procesech. Nezbytné jsou pro podporu aktivního růstu a diferenciaci rostlinných buněk. Účastní se klíčení semen a řídí stárnutí listů.

Vědci zjistili, že některé funkce cytokininů či jejich derivátů se projevují i u živočišných tkání. Segmenty listů obilovin ponořené v roztoku obsahujícím nepatrnou koncentraci cytokininů zůstávají déle zelené, nežloutnou a neztrácejí chlorofyl, což je typickým projevem stárnutí. Je známo, že kinetin má antioxidační účinky a ničí volné radikály. To představuje důležité vysvětlení, jak dochází ke zpomalení stárnutí.

V roce 2004 se podařilo Laboratoři růstových regulátorů v Olomouci pod vedením profesora Miroslava Strnada při testování derivátů cytokininů nalézt látky s ještě silnějšími antisenescenčními účinky, než má kinetin. Byly nazvány methoxytopoliny. To vedlo k přípravě nových derivátů, jež v testech na stárnutí lidských fibroblastů vykazovaly vysokou antisenescenční aktivitu. Ty byly v licenci poskytnuty firmě Senetek PLC z Napa v Kalifornii, jež uzavřela s Ústavem experimentální botaniky AV ČR (pod který Laboratoř růstových regulátorů spadá) i smlouvu o výzkumné spolupráci, hradí náklady na patentovou ochranu a přispívá na výzkum nových derivátů cytokininů. Tak vznikl revoluční přípravek Pyratine.

Senetec PLC je středně velká firma s obratem v desítkách milionů USD, která úzce spolupracuje s vědeckými středisky (kromě ÚEB AV ČR například i s dánskou univerzitou v Aarhusu), ale i s dalšími firmami (Olchemim Olomouc). Její ambice se zaměřují i na farmaceutické využití zmíněných látek. V případě derivátů cytokininů jde o jejich využití proti akné a růžovce v produktech Pyratine.

Na výzkumu vedoucímu k objevu antisenescenčních vlastností cytokininů a jejich derivátů se v Laboratoři růstových regulátorů ÚEB A UP kromě profesora Miroslava Strnada podíleli i Karel Doležal, Marek Zatloukal, Lucie Szüčová, Lukáš Spíchal, Ondřej Novák, Václav Mík, Jarmila Greplová a jiří Voller.

V současné době je na trhu modrá řada Pyratine-6 a červená řada Pyratine XR.

Modrá řada Pyratine 6 je více zaměřená na vyhlazení vrásek a zpomalení stárnutí pleti a obsahuje Pyratine-6 Creme vhodný pro normální, suchou a smíšenou pleť a jemnou emulzi Pyratine-6 Lotion určenou pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné.

Červená řada Pyratine XR je kromě vyhlazení vrásek a zpomalení stárnutí pleti zaměřená navíc i na problémy s červenáním pleti včetně růžovky (rosacea) a má rozsáhlejší nabídku produktů.

Obsahuje Pyratine XR Creme pro normální, suchou a smíšenou pleť, jemnou emulzi Pyratine XR Lotion pro mastnou pleť a pleť se sklonem k akné, Pyratine XR Cleanser čisticí gel pro citlivou pleť, mast pro všechny typy pleti Pyratine XR Intensive Healing Ointment vhodnou pro urychlení léčení pleti po laseru, chemickém peelingu nebo dermabrazi, a Pyratine XR Creme with Sunscreen krém s širokospektrální ochranou proti slunci SPF 30 pro normální, suchou a smíšenou pleť, který navíc neobsahuje parabeny, takže je vhodný i pro pleť citlivou.

Červená řada Pyratine XR nabízí i vzorky, které lze použít pro otestování snášenlivosti pro obě řady produktů Pyratine XR i 6 (řada Pyratine 6 nemá vlastní vzorky).

Určení : Dámské, Pánské, Unisex
Dostupnost: ihned k dispozici

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty a související zboží

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie" vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti
Naše webová stránka ukládá data na vašem zařízení (cookies a úložiště prohlížeče), aby bylo možné identifikovat vaši relaci a dosáhnout základní funkčnosti platformy, zážitku z prohlížení a zabezpečení.
Můžeme ukládat data na vašem zařízení (soubory cookie a úložiště prohlížeče), abychom mohli poskytovat doplňkové funkce, které zlepšují váš zážitek z prohlížení, ukládat některé vaše preference bez uživatelského účtu nebo bez přihlášení, používat skripty a/nebo zdroje třetích stran, widgety atd.
Použití analytických nástrojů nám umožňuje lépe porozumět potřebám našich návštěvníků a tomu, jak naši stránku používají. Můžeme použít nástroje první nebo třetí strany ke sledování nebo zaznamenávání vašeho procházení našich webových stránek, k analýze nástrojů nebo komponent, se kterými jste interagovali nebo je používali, k zaznamenávání konverzních událostí a podobně.
Můžeme používat soubory cookie a nástroje třetích stran k vylepšení nabídky produktů a/nebo služeb naší nebo našich partnerů, její relevance pro vás na základě produktů nebo stránek, které jste navštívili na tomto webu nebo na jiných webových stránkách.

Přihlášení