Zpět

Yves Saint Laurent Couture Palette

Přidal: Přidáno: 19. 5. 2014 18:53:46

19 Květen 2014

Yves Saint Laurent představuje svoji novou paletku očních stínů YSL Couture Palette, která vám umožní pohrát si s líčením jako s uměleckým dílem.

Yves Saint Laurent Couture Palette

Každá paletka YSL Couture Palette nabízí pět očních stínů balených v charakteristické zlaté kazetce s legendárním logem. Po otevření se objeví dokonale rozvržený geometrický design s působivou hrou barev. Použitá technologie „Pure Colour Catalyst" přináší složení s vysokou koncentrací perel a pigmentů a tudíž možnost vytvořit celou řadu efektů a to od jednoduchého sexy looku s jedinou barvou po smyslné a smělé kreace Haute Couture. Matné nebo perleťové, metalické nebo měňavé...

Intenzivní barvy očních stínů YSL Couture Palette jsou vhodné pro dlouhodobé nošení, na očích vydrží velmi dlouho bez jakýchkoliv změn, až 12 hodin, nestírají se ani neusazují v záhybech. S pěti krásnými stíny v jedné paletce můžete vytvořit nenápadné líčení tón v tónu nebo naopak výrazný pohled, a to od kouřového po intenzivní, od jemného a nenápadného až po extravagantní.

Paletky jsou k dispozici v 11 matných a saténových odstínech.

Tip

Barva vlevo nahoře slouží jako podkladový stín, barva vpravo nahoře slouží jako rozjasňovač, pomocí dalších barev můžete oko krásně vystínovat. Paletka obsahuje i dva aplikátory pro přesné nanesení očních stínů a precizní vytvoření očních linek.

Oční stíny YSL Couture Palette

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.