Zpět

Paletka matných očních stínů Naked Ultimate Basics od Urban Decay, novinka podzimu 2016

Přidal: Přidáno: 19. 10. 2016 18:06:38

19 Říjen 2016

Matné oční stíny jsou obzvláště vhodné pro ženy se zralou pletí, protože lesklé a třpytivé oční stíny bohužel zbytečně zvýrazňují vrásky kolem očí. Proto Urban Decay jako jedna z mála firem pamatuje i na ženy, které preferují matné líčení.

Paletka matných očních stínů Naked Ultimate Basics od Urban Decay, novinka podzimu 2016

Oblíbené nahé líčení

Když si žena zamiluje "nahé" líčení, nerada jej opouští. Když si zamiluje Naked paletky od Urban Decay, nedokáže se jich vzdát. A proto je tu novinka podzimu 2016, Naked Ultimate Basics. Elegantní čtvercové pouzdro ukrývá matné oční stíny ve dvanácti zcela nových odstínech, které jsou odlišné od odstínů v malých paletkách Naked Basics a Naked 2 Basics.

Jedna z mála paletek obsahujících výhradně matné oční stíny

Naked Ultimate Basics Palette byla vytvořena pro ženy, které preferují matné líčení. Tyto matné odstíny můžete mezi sebou jakkoliv kombinovat nebo je můžete použít společně s některým z výrazných stínů z jiné paletky Urban Decay.

Paleta očních stínů Naked Ultimate Basics je spolu s Naked Basics a Naked 2 Basics jednou z mála paletek obsahujících pouze matné oční stíny.

Patentované složení

Pokud jste matné stíny od firmy Urban Decay ještě nikdy nezkoušela, budete jimi nadšená. Všechny oční stíny v paletce Naked Ultimate Basics jsou syté, krémové, snadno se nanášejí, roztírají i kombinují či vrství. Vytvoří matné elegantní nalíčení, které rozzáří a zvýrazní vaše oči. Každý jednotlivý odstín má díky patentované směsi složek Urban Decay's Pigment Infusion System™ sametovou texturu, bohatou barvu a skvělou trvanlivost, navíc krásnou máslovou texturu, takže se výborně nanáší.

Vybere si každá

Paletka nabízí širokou škálu tělových a barevně neutrálních matných očních stínů, které jsou vhodné pro každou ženu a každý barevný tón pleti, od studeného typu pleti až po olivové tóny tmavé pleti. Výběr z dvanácti matných barev umožňuje vytvářet nejrůznější varianty jak pro denní, tak pro noční líčení. Stíny se dají také velmi dobře vrstvit, jsou vhodné i pro kouřové líčení. Na očích vydrží opravdu dlouho, bez opadávání, slévání se do linek, takže pod ně ani nepotřebujete žádnou bázi.

Elegantní paletka Urban Decay Naked Ultimate Basics obsahuje praktické velké zrcátko, oboustranný štětec a 12 očních stínů á 1,2g.

Video

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.