Zpět

Nejlepší řasenky roku 2013

Přidal: Přidáno: 15. 12. 2013 15:17:13

15 Prosinec 2013

Také stále hledáte tu nejlepší řasenku? Také si při pohledu do nabídky parfumerií říkáte, kdo se v tom má vyznat? Řasenky prodlužující, zhušťující, objemové, natáčecí, vibrující, pro citlivé oči, s efektem umělých řas, event. vše v jednom... Kartáčky či hřebínky, měkké, tvrdé, krátké, dlouhé, silné, tenké, kulaté, hranaté, trojúhelníkové.... Pomóóóc!

Nejlepší řasenky roku 2013

Rozhodli jsme se proto představit vám nejlepší řasenky roku 2013 tak, jak je vybrali čtenáři (nebo editoři) sedmi nejznámějších časopisů (Harpers Bazaar, Elle, Marie Claire, In Style, Cosmopolitan, Allure, Total Beauty.

Pro někoho možná překvapivým vítězem se stala řasenka They´re Real! Mascara od firmy Benefit, která vede s pěti nominacemi od Harpers Bazaar, Elle, Marie Claire, In Style a Cosmopolitanu. Řasenka, která řasy prodlouží, natočí, dodá jim na objemu, perfektně je oddělí jednu od druhé. Dodává barvu černou jako uhel, nevysychá. Podle stránek firmy Benefit 94% uživatelek zaznamenalo výrazné zvýšení délky a objemu řas, 90% uživatelek zaregistrovalo natočení řas, 100% uživatelek bylo s řasenkou dlouhodobě spokojeno.

Se čtyřmi nominacemi je na druhém místě trvalka od Maybelline, Great Lash Mascara. Věřili byste tomu, že tato řasenka v typickém růžovo-zeleném obalu se vyrábí již od roku 1971? Základní kvalita řasenky zůstává stejná, jen obal se během let pochopitelně trošku měnil – od tvaru kulatého k obdélníkovému, současná růžová barva má trošku jiný odstín než dříve, balení se o trošku zmenšilo. Spokojenost zákaznic je ale stále velká a to této řasence přineslo druhé místo (Harpers Bazaar, Allure, In Style, Cosmopolitan).

Další čtyři nominace získaly řasenky High Impact od firmy Clinique, i když zde se čtenářky mírně rozcházely v hodnocení jednotlivých variací. Čtenářky Elle hodnotily nejlépe řasenku Clinique High Impact Mascara, čtenářky In Style řasenku High Impact Extreme Mascara, čtenářky Cosmopolitanu řasenku High Impact Extreme Volume Mascara a v Total Beauty řasenku High Impact Waterproof Mascara.

Třikrát se v hodnocení objevila poměrně nová řasenka od Givenchy, Noir Couture Mascara, kterou dobře hodnotili v Marie Claire, In Style a Cosmopolitanu.

Umístění mezi nejlepšími ve dvou časopisech vezmeme už jen telegraficky:

 • Benefit – Bad Gal Lash (Elle, Allure)
 • Clinique – Bottom Lash Mascara (Harpers Bazaar, Allure)
 • Dior – Diorshow New Look Mascara (Marie Claire, In Style)
 • Dior – Diorshow Mascara (Harpers Bazaar, Elle)
 • Dolce & Gabbana – Secret Eyes Mascara (Elle, Cosmopolitan)
 • Guerlain – Noir G Mascara (Harpers Bazaar, In Style)
 • Lancome – Hypnose Star Mascara (Harpers Bazaar, In Style)
 • MAC – Haute & Naughty Mascara (Marie Claire, In Style)
 • NARS – Larger Than Life Volumizing Mascara (Harpers Bazaar, In Style)
 • Rimmel London – Scandal Eyes Show Off Mascara (Total Beauty, Marie Claire)
 • Shu Uemura – Ultimate Natural Mascara (Harpers Bazaar, In Style)
 • Tom Ford – Extreme Mascara (Marie Claire, In Style)

Video

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.