Zpět

Moschino Forever Sailing toaletní voda pro muže

Přidal: Přidáno: 5. 7. 2013 12:56:00

05 Červenec 2013

Vůně Moschino Forever, uvedená na trh v roce 2011, dostává v létě 2013 svého nástupce – Moschino Forever Sailing, vůni svěží, dřevitou a kořeněnou. Inspirací pro její vznik bylo cestování, vůně moře a dobrodružství.

Moschino Forever Sailing toaletní voda pro muže

„Ve srovnání s ostatními vůněmi módního domu Moschino je ale tento nový přírůstek zacílen na mladší, více sportovně založené muže, kteří milují moře", poznamenal prezident Euroitalie, Giovanni Sgariboldi. Kreativní ředitelka Moschina, Rossella Jardini, říká: „Moře bylo pro mne vždy zdrojem velké inspirace. Nejen proto, jak se leskne a třpytí a pro jeho barvy, ale i pro jeho energii, sílu a vůni". A dodává: „Téma moře pro mne souvisí i s oblečením – opravdu si myslím, že šatník „Moschino-muže" nemůže být kompletní bez outfitu složeného z bílých kalhot, dvouřadého modrého saka a bílé popelínové košile".

Moschino Forever Sailing je vůně pro mladého muže, který hledá nové zážitky a vzrušení. Moschino Forever Sailing promění normální běžný den v den výjimečný a mimořádný.

Vůně je ve výrazném flakonku stejného tvaru jako její předchůdce z roku 2011. Tentokrát je ale zabarvený do světle modré barvy, evokující mořskou vodu.

Moschino Forever Sailing nabízí neodolatelnou směs citrusů, ledové máty a aromatických dřevitých tónů. V kompozici poznáte chladivou směs ledové máty, citronu a hroznů, srdce vůně tvoří levandule a jalovec, zatímco základ se skládá z pačuli, jantaru a smyslného pižma.

Toaletní vodu Moschino Forever Sailing bude možné koupit na konci července 2013 v baleních 30 ml, 50 ml a 100 ml, rovněž budou k dispozici produkty z řady péče o tělo. Nejprve bude uvedena na trh v Itálii, později v dalších zemích světa.

Složení vůně Moschino Forever Sailing

  • Hlava - citron, máta, grapefruit
  • Srdce - jalovec, levandule
  • Základ - pižmo, dřevité tóny, ambra, pačuli

Moschino Forever Sailing toaletní voda pro muže

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.