Zpět

Léto 2013 u Diora - výlet do Latinské Ameriky

Přidal: Přidáno: 18. 5. 2013 12:57:18

18 Květen 2013

Všemi barvami bujné tropické přírody hrají nové oční stíny, lesky na rty, oční linky i laky na nehty. Kolekce Bird of Paradise Summer 2013.

Léto 2013 u Diora - výlet do Latinské Ameriky

Inspirací pro letní kolekci 2013 firmy Christian Dior se stala bujná tropická příroda se všemi svými krásnými výraznými barvami a motivy zde žijících zvířat. Kolekce Bird of Paradise zobrazuje živost a barevnost přírody a předkládá nám univerzální velmi příjemně nositelné barvy na letošní léto.

Rtěnky a lesky našly svoji inspiraci v tropických teplotách, zatímco paletky očních stínů hrají celým spektrem zářivých mořských odstínů, zelení bambusů a jemnými akcenty od měkké žluté až po dramatické třpytivé barvy inspirované peřím exotických ptáků.

Přijměte proto pozvání na toulky po Latinské Americe a Brazílii a pojďte se s námi podívat, jaké novinky u Diora připravili.

Ukázky líčení

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.