Zpět

Kosmetika Dior - novinky podzimu 2011

Přidal: Přidáno: 10. 10. 2011 20:41:16

10 Říjen 2011

Co pro nás připravila firma Dior jako nové trendy pro podzimní líčení roku 2011? Půlnoční modrou – barvičku, která je jak černá, tak barevná, rozjasněná i kouřová, mužská a přitom i super ženská. Seznamte se s elegantní půlnoční modrou od Diora. A jak ji sám Christian Dior charakterizoval? „Midnight Blue je jediná barva, která může stále konkurovat černé."

Kosmetika Dior - novinky podzimu 2011

V nové kolekci můžete najít paletky s barevně sladěnými očními stíny Dior Blue Tie nebo 3 Couleurs Smoky, líčení můžete doplnit voděodolnými očními linkami.

Dior Blue Tie – Dior vytvořil luxusní paletku se čtyřmi vzájemně barevně sladěnými očními stíny kombinujícími matné i třpytivé barvy. V nabídce je ve dvou barvách, Smoking White (převažují světlé a bílé odstíny) a Smoking Blue, laděné do modra.

Dále si můžeme vybrat jednu ze šesti krásných paletek 3 Couleurs Smoky pro vytvoření dokonalého kouřového nalíčení – Smoky Black, Smoky Navy, Smoky Pink, Smoky Brown, Smoky Khaki, Smoky Nude. Voděodolné oční linky Diorshow Liner Waterproof jsou k dostání v těchto odstínech: Navy, Plum, Carbon, Slate, Chestnut a Mint.

V kategorii péče o rty nám Dior může nabídnout buď Serum de Rouge, které kromě barevného tónování ve 27 nejrůznějších odstínech o rty i pečuje, nebo rtěnku Rouge Dior s mikrokuličkami kyseliny hyaluronové v mnoha nejrůznějších odstínech, ze kterých si vybere i ta nejnáročnější zákaznice.

Serum de Rouge – elixír mládí pro nádherný lesk vašich rtů. V tomto jediném výrobku se snoubí
péče o pleť vašich rtů s výhodou mnoha barevných odstínů. Díky svému složení má 10× více koncentrovaných pleťových pěstících složek, rtům poskytuje vlhkost, objem i vyhlazující efekt – vše bezprostředně po aplikaci. Vybrat si můžete z rozsáhlé palety svěžích odstínů, které rty okamžitě prozáří a dodají jí mladistvý vzhled.

Kosmetika Dior lesk na rty Serum de Rouge

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.