Zpět

Givenchy – Les Mini Prismes Travel Set

Přidal: Přidáno: 30. 7. 2014 20:11:45

30 Červenec 2014

Givenchy Les Mini Prismes Travel Set v elegantním i praktickém balení v „minikostce" nabízí vždy čtyři různé barevné odstíny pro rozjasnění a tónování očí, pleti i tváře. Oblíbené oční stíny, pudry i tvářenky tak máte bezpečně uložené pohromadě a připravené pro okamžitou aplikaci.

Givenchy – Les Mini Prismes Travel Set

Pro dosažení jemného či dramatického líčení je možné oční stíny, pudry i tvářenky libovolně kombinovat a vrstvit. Horní odklápěcí přihrádka je navíc vybavena zrcátkem a ve spodní zásuvce naleznete praktické kosmetické štětečky. Dekorativní paletka Givenchy Les Mini Prismes Travel Set se díky kompaktním rozměrům snadno vejde do každé kabelky a proto ji můžete mít neustále u sebe.

Paleta Le Prisme Yeux Quatuor v odstínu 71 Purple Show 3g obsahuje čtyři elegantní a módní oční stíny, které pomohou vytvořit velmi individuální a osobitý styl pro každou náladu a každou příležitost. Mají sametově hladkou texturu, která zajistí hedvábné nalíčení. Barvy vydrží nádherné a svěží po celý den.

Paletka Le Prisme Visage Mat Soft Compact Face Powder v odstínu 84 Beige Mousseline 3g obsahuje velmi jemný pudr ve čtyřech světlých pastelových odstínech. Pudr s průsvitnou texturou pomůže skrýt drobné nedokonalosti pleti a sjednotí tón pleti, snadno přilne a je velmi komfortní, navíc s dlouhodobým účinkem.

Paletka Le Prisme Blush Powder Blush v odstínu 22 Vintage Pink 3g skrývá 4 odstíny tvářenky s vyšší koncentrací pigmentů a sametově jemnou velmi příjemnou texturou. Tvářenky dodají tváři luxusní barvu, velmi dobře stínují a zvýrazňují lícní kosti. Každý odstín lze použít samostatně nebo zkombinovat dle vlastních požadavků.

Givenchy Les Mini Prismes sada líčidel

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů. 

Dovolená v e-shopu

V termínu 17. 9. - 3. 10. 2021 máme v e-shopu dovolenou.


Přijaté objednávky budeme vyřizovat 4. 10. 2021.


Je-li tento termín pro Vás příliš pozdní, objednávku prosím neodesílejte.


Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.