Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Stanislava 27. 7. 2015 22:10:21

Dobrý den, Nakupovala jsem tu poprvé a rozhodně ne naposledy. Jsem mile překvapena přístupem a ochotou vyjít vstříc. Byla jsem informována o stavu objednávky, zboží dorazilo v pořádku a originální, což o některých i.obchodech říct nemohu. Jsem ráda, že pro mě -jako zákaznici- existují ještě solidní a poctiví obchodníci. Rovněž mě mile překvapily internetové stránky obchodu, lze si vybrat značkovou kosmetiku opravdu z bohaté nabídky. Zaměstnancům v této firmě přeji hodně spokojených zákazníku. Mohu ji všem jen doporučit, svou práci dělají opravdu profesiálně a taky lidsky. Děkuji. Stáňa

Jolana Žaludová 27. 7. 2015 22:04:21

Velice děkuji za naprosto svělé služby a přeji firmě mnoho spokojených zákazníků stejně jako já :) Jolana Žaludová

Jana 23. 7. 2015 14:27:23

Byla jsem velice potěšena příjemným vystupováním, rychlými reakcemi na mé dotazy a hlavně co musím zdůraznit - ochotu a serioznost! Moc děkuji a určitě do budoucna využiji služeb abby-kosmetika.cz :o).

JP 22. 7. 2015 19:57:39

Treba jste uz zvykli jak rychle dnes firmy resi pozadavky. Ty, ktere Informuji i o prubehu vyrizovani zakazky vsak nejcasteji tuto cinnost sveri chladnym automatum. Tato firma nejenze pracuje rychle, ale za nadstandardni komunikaci je vzdy clovecina, ziva bytost, dokonce samotna pani majitelka. Zadne stisknete dvojku, hvezdicku apod. j

Michaela 22. 7. 2015 19:56:55

Opravdu kvalitní zboží, nejlepší ceny, skvělá komunikace a rychlá dodávka. Jsem s tímto obchodem maximálně spokojena a další nákupy uskutečním jedině zde!!!

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.