Úprava obočí

0 položek

Tvar obočí dokáže velmi výrazně proměnit vzhled obličeje. Proto je důležité mít obočí vždy pěkně upravené a zvýrazněné. K tomu slouží různé tužky na obočí, řasenky na obočí nebo palety pro úpravu obočí. Tužky v podstatě hlavně zvýrazní barvu, řasenky jej navíc i natočí či usměrní. Paletky zahrnují komplexní péči - většinou obsahují jednu či více barev, vosk a aplikátory. Barva obočí zvýrazní, vosk uhladí a usměrní. Aplikátory někdy obsahují i spirálku, kterou je možné obočí pěkně natočit do požadového tvaru. Zákaznice hodnotí nejlépe právě paletky.

Abby-kosmetika.cz nabízí jak cenově velmi výhodné paletky NYX, tak nejrůznější tužky na oči Dior, Chanel, Clarins či Lancome. Některé máme skladem, jiné dovezeme na objednávku ze zahraničí. Zboží vám pak můžeme odeslat poštou jako Balík do ruky nebo Balík na poštu, nebo je možné si je vyzvedout osobně v Praze 5. Na rozdíl od jiných e-shopů je u nás osobní odběr bezplatný.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.