Oční linky

8 položek

Oční linky i tužky na oči slouží pro zvýraznění pěkného tvaru očí. V nabídce obchodu Abby-kosmetika.cz najdete jak tužky normální, tak voděodolné, v nejrůznějších barvách. Nejprodávanější jsou samozřejmě tužky černé, event. hnědé, ale nabídka barevných odstínů je opravdu velmi široká. Oční linky nebo tužky na oči patří k základní výbavě dekorativní kosmetiky každé ženy. Mnohé ženy ani nepoužívají oční stíny, stačí jim jen kvalitní linky a řasenka.  Oční linky a tužky na oči vyrábí všechny renomované firmy jako Chanel, Dior, Lancome, Estée Lauder a další.

Tužka na oči nebo oční linka může být kajalová, gelová, prášková, tekutá, pudrová, ve fixu nebo v tužce, v mnoha barevných odstínech, třpytivá i matná, perleťová, jemná i výrazná. Vždy dokáže podtrhnout půvab vašich očí. Velmi oblíbené jsou voděodolné tužky 24/7 od Urban Decay, které vydrží bezchybné opravdu po celý den. V mnoha nejrůznějších odstínech je můžete koupit v našem e-shopu Abby-kosmetika.cz

 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.