Blog - parfémy a kosmetika

29
Květen
2013

Francouzská pleťová kosmetika Veld´s

Přidal: Přidáno: 29. 5. 2013 13:16:38

Francouzská pleťová kosmetika Veld´s Francouzská kosmetická značka Veld´s je poměrně mladá, vznikla v roce 2004, nemá tedy za sebou dlouhou tradici, ale její výrobky si již stihly vydobýt velké renomé. Zakladatelka firmy Joyce Musy, dříve modelka a posléze ředitelka kliniky specializované na plastickou chirurgii, vnesla do firmy své zkušenosti načerpané při spolupráci s mezinárodně uznávanými lékaři, vědci, s předními plastickými chirurgy i francouzskými dermatology.

Čtěte více... Komentáře: 0

30
Květen
2012

Prends-Moi, úžasná vůně se zeštíhlujícími účinky

Přidal: Přidáno: 30. 5. 2012 16:51:20

Prends-Moi, úžasná vůně se zeštíhlujícími účinky Už jste slyšeli o tom, že vůně může mít zeštíhlující účinky? Ne? Tak to jste zřejmě ještě neslyšeli o vůni Prends-Moi. Luxusní značka Veld's využila poznatků neurokosmetiky, která chce svým holistickým přístupem působit na nervovou soustavu, a uvedla na trh vůni pro radost a zeštíhlení – Prends Moi. Delikátní květinově-ovocnou vůni, která spojuje potěšení z parfému se splněným snem o krásné postavě.

Čtěte více... Komentáře: 0

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.