Dobrý den, jaký je rozdíl mezi HUGO BOSS, HUGO EDT 150ml tester a klasickým parfémem? Kromě teda rozdílu ceny asi 130,-Kč? Děkuji.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi HUGO BOSS, HUGO EDT 150ml tester a klasickým parfémem? Krome teda rozdilu ceny asi 130kc? dekuji

Rozdíl mezi originálním výrobkem a výrobkem s označením "tester" je pouze v obalu. Flakon je u obou stejný, složení vůně je také stejné, originální výrobek má originální krabičku - tu, kterou vidíte v obchodě, je tudíž vhodný jako dárek. Na rozdíl od testeru, který může být buď bez krabičky a rovněž může chybět krytka rozprašovače (u některých typů), nebo je tester v bílé či hnědé kartonové nepotištěné či potištěné krabičce. U některých testerů může být i originální krabička, ale buď s viditelným označením "tester" nebo částečně poškozená (pomuchlaná). Testery obvykle bývají vhodné pro osobní použití, pokud si je koupíte pro svoji vlastní potřebu, nebývají kvůli nevhodnému či chybějícímu obalu vhodné jako dárek. Někteří mí zákazníci je ovšem kupují i jako dárek a pro svoji partnerku k nim dokoupí vhodný a lákavý obal (třeba kabelku nebo toaletní taštičku a tester vloží dovnitř).
S pozdravem Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz

U některých testerů může být i originální krabička, ale buď s viditelným označením "tester" nebo částečně poškozená (pomuchlaná). Testery obvykle bývají vhodné pro osobní použití, pokud si je koupíte pro svoji vlastní potřebu, nebývají kvůli nevhodnému či chybějícímu obalu vhodné jako dárek. Někteří mí zákazníci je ovšem kupují i jako dárek a pro svoji partnerku k nim dokoupí vhodný a lákavý obal (třeba kabelku nebo toaletní taštičku a tester vloží dovnitř).

S pozdravem Hanka Svobodová, www.abby-kosmetika.cz

 

U nás nakupujete bezpečně

U nás nakupujete bezpečně

Náš e-shop má na Heuréce samá skvělá hodnocení zákazníků

Garantujeme výměnu a vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dní po obdržení zásilky.

SSL Certifikát

Zásady ochrany osobních údajů. 

Nakupujte bezpečně, spolehlivě a s jistotou!

Nevíte si rady? Nevíte si rady?

Kontaktujte nás.

Telefon 733 708 699,

info@abby-kosmetika.cz

 

 

 

TOPlist

Přihlášení

Tyto internetové stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies a o možnosti zabránit jejich používání najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.